ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ викрила на Львівщині факт розтрати державного майна на майже 1,3 млн грн

Львівський портал

|

У Львівській області Служба безпеки України встановила факт незаконної реалізації державного майна в особливо великих розмірах керівництвом одного з місцевих колективних підприємств. Про це повідомляє прес-центр СБУ у Львівській області.

Зокрема, з’ясовано, що у 2006 році одне з колективних підприємств Дрогобицького району області придбало нерухоме майно санаторію (спальний та лікувальний корпуси, приміщення клубу-їдальні), однак у 2007 році рішенням Господарського суду Львівської області вказана нерухомість була повернута у державну власність. Державну власність на дане нерухоме майно протягом 2008 року підтвердили також Вищий Господарський суд та Верховний суд України.

Попри це, службові особи цього колективного підприємства, зловживаючи службовим становищем, незаконно реалізували спірну нерухомість фізичним особам. За оцінками експертів, вартість будівель на момент продажу становила 1млн. 302 тис. грн.

Враховуючи те, що в діях службових осіб колективного підприємства є ознаки злочину, передбачені частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах), Управління СБУ у Львівській області за даним фактом порушило кримінальну справу.

Реклама партнерів

Наразі триває слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.