ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться фестиваль культур «Львів International»

Львівський портал

|

28 березня вдруге у Львові відбудеться фестиваль культур «Львів International». Організатором фестивалю є міжнародна громадська організація AIESEC. Фестиваль відбувається за підтримки Львівської міської ради, повідомляє прес-служба ЛМР.

За головну мету фестивалю організатори фестивалю ставлять собі ознайомлення львів’ян та гостей міста з культурами та традиціями різноманітних народів світу, а також популяризація українських культурних надбань як невід’ємної частини світової культурної спадщини.

Цього разу в рамках фестивалю «Львів International» відбудеться презентація культур інших держав стажерами, що перебувають на стажуванні в Україні – усього близько 30 представників з 15 країн світу. Кожен з них намагатиметься не тільки розказати більше про свою країну гостям свята, але і краще ознайомити зі звичаями і культурою власної Батьківщини. Також буде проведено багато цікавих конкурсів, на сцені виступлять українські ансамблі і львівські музичні гурти. Завершиться дійство урочистим закриттям фестивалю о 17 годині.

Фестиваль «Львів International» відбудеться 28 березня на площі Ринок і розпочнеться о 13 годині.

Реклама партнерів

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.