ОСТАННІ НОВИНИ

Україна подала заявку на проведення Чемпіонату світу з хокею - 2014

Львівський портал

|

Україна презентувала заявку на проведення Чемпіонату світу з хокею 2014 року. Як повідомили в прес-службі Федерації хокею України, попередня презентація заявок на право проведення чемпіонату світу 2014 року відбулася 17 березня у штаб-квартирі Міжнародної федерації хокею (IIHF) у Цюріху (Швейцарія).

З п’яти країн-кандидатів після попередньої презентації з боротьби вибула Чехія. Таким чином, на право прийняти чемпіонат світу претендують Білорусь, Угорщина, Латвія та Україна.

За даними Федерації хокею, делегація України блискуче презентувала свою програму, і одержала високу оцінку Заявочного комітету IIHF. Переможець тендеру на право проведення чемпіонату світу-2014 визначиться на щорічному Конгресі IIHF, який з 7 по 9 травня цього року пройде в Берні. У Федерації хокею також відзначили, що у разі отримання Україною права на проведення чемпіонату світу, вже цього року можна буде очікувати початку робіт із будівництва 12-тисячної льодової арени в Києві, на якій змагатимуться найсильніші хокейні збірні світу.

УНІАН

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.