ОСТАННІ НОВИНИ

Регіони готові відправити Ющенка й Тимошенко у відставку

Львівський портал

|

Партія регіонів підтримає початок процедури імпічменту президенту Віктору Ющенку. Про це заявила депутат від Партії регіонів Ганна Герман в ефірі 5 каналу.

"Безперечно, ми підтримаємо імпічмент президенту і, разом з тим, ми підтримаємо відставку уряду. Нам все одно, хто з них першим піде з цієї влади – чи прем’єр зі своїм Кабміном, чи президент зі своїм секретаріатом", – сказала вона.

"Я думаю, що може початися така процедура, якщо буде опубліковано один закон, вето на який ми вже подолали (про тимчасові слідчі комісії), і якщо буде прийнято ще один закон", – зазначила депутат.

Коментуючи можливість створення у Верховній Раді коаліції Партії регіонів і БЮТ, Герман сказала: "У нас багато депутатів, які вважають, що в БЮТ є дуже багато цікавих людей, прагматичних, з якими можна працювати, з якими легше працювати ніж з Нашою Україною".

Реклама партнерів

Вона зазначила, що "можливо, в перспективі, ми зможемо розглядати таку коаліцію після виборів".

"Щоб наше об`єднання було можливе, Юлія Володимирівна (Тимошенко) повинна відкрито сказати про свої помилки, і про свої прорахунки. Вона повинна визнати, що її обіцянки зробити рай в Україні не справдилися", – заявила депутат.

Крім того, коментуючи можливе об`єднання регіоналів і БЮТ для внесення змін до Конституції, Герман заявила: "Ми ніколи не приховували, що ми хочемо змін до Конституції, і що ми шукаємо для цього партнерів, і не лише БЮТ".

"Якщо БЮТ піде з нами на зміни до Конституції – ми будемо разом змінювати Конституцію, але це не значить, що ми до парламентських виборів можемо говорити про коаліцію", – підкреслила вона.

"Ймовірно, що в Україні кардинальні зміни відбудуться після всенародних, загальних і прямих президентських виборів. Тоді, мабуть, відбудуться і парламентські вибори, тоді буде творитися якесь нове політичне об’єднання", – сказала Герман.

"Можливо, це буде Партія регіонів з БЮТ, можливо це буде Партія регіонів і Блок Яценюка, чи іншого нового політика", – припустила вона.

Як відомо, раніше секретаріат президента заявив, що БЮТ і Компартія мають намір розпочати процедуру імпічменту вже цього тижня, передає «Українська правда».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.