ОСТАННІ НОВИНИ

МВС проти підвищення середньої швидкості руху на 20 км/год

Львівський портал

|

Потенційну загрозу для усіх учасників дорожнього руху становитиме підвищення максимально допустимої швидкості в середньому на 20 км/год, вважають у МВС. Зміна правил дорожнього руху внесена до проекту постанови Кабінету Міністрів України.

Нинішня мережа автомобільних доріг України була запроектована та побудована під швидкісні характеристики транспортних потоків 60-х років минулого століття з розрахунковою швидкістю 60 км/год для вулиць населених пунктів та 90 км/год для доріг загального користування. Проведеними Міністерством внутрішніх справ перевірками встановлено, що в Україні технічний стан доріг досить низький.

Саме через ігнорування вимог швидкісних режимів трапляється значна частина дорожньо-транспортних пригод. Лише упродовж минулого року на автомобільних дорогах країни сталося понад 51 тисяча ДТП з потерпілими, в яких загинуло майже 7,7 тисячі осіб та понад 63 тисячі травмовано. Крім того, з 312 тисяч скоєних дорожньо-транспортних пригод 272 тисячі або 87 % сталося в населених пунктах, з них 37 тисяч пригод з потерпілими. Водночас, за умови незадовільного стану доріг скоєно 1,3 тисячі ДТП (з них 597 з потерпілими, в яких 204 людини загинуло й 866 травмовано), незадовільного стану вулиць – 13 тисяч ДТП (з них 3565 з потерпілими, в яких 343 людини загинуло і 4437 травмовано).

За інформацією ДЗГ МВС України

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.