ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович і Тимошенко – лідери виборчих симпатій

Львівський портал

|

Партія регіонів і Блок Юлії Тимошенко разом зі своїми лідерами залишаються на чолі виборчих симпатій громадян України.

За даними опитування Центру Разумкова, якби парламентські вибори відбувалися найближчим часом, найбільше голосів отримали б Партія регіонів та Блок Юлії Тимошенко. Також пройти до Верховної Ради могли б Блок Яценюка, Блок Литвина, Комуністична партія України, блок Віктора Ющенка «Наша Україна».

Якби президентські вибори відбувалися найближчим часом, найбільше голосів отримали б Віктор Янукович та Юлія Тимошенко.

Серед можливих форм правління найкращою для України частіше за все вважають Президентсько-парламентську республіку, найрідше висловлюють прихильність до диктатури.

Реклама партнерів

Дослідження проведене соціологічною службою Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова з 27 лютого по 5 березня 2009 року. Було опитано 2012 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування здійснювалося у 129 населених пунктах (із них 75 міських та 54 сільських поселень). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.