ОСТАННІ НОВИНИ

Суди перетворилися на механізм політичного та економічного рейдерства – Пукшин

Львівський портал

|

Голова Верховного Суду України В.Онопенко має розпочати вирішення проблем у судочинстві з себе, перш ніж висловлювати претензії Главі держави. Так заступник Глави Секретаріату Президента України Ігор Пукшин прокоментував відкритий лист Онопенка до Президента України, повідомляє прес-служба Президента України.

За словами І.Пукшина, саме за головування пана Онопенка українська система судочинства перетворилася із джерела справедливості для всіх громадян на механізм політичного та економічного рейдерства для його партійних колег.

«Фактично суди стали закритими акціонерними товариствами, де політичні побратими пана Онопенка отримали контрольний пакет», – наголосив І.Пукшин.

«Роль голови Верховного Суду у антисуспільній трансформації судової гілки влади є визначальною. Адже він як вищий посадовець системи жодного разу не висловив принципову публічну позицію щодо критичної ситуації у судочинстві, щодо масових та системних проявів корупції та найбільш кричущих злочинів за участю людей у суддівських мантіях», – зауважив І.Пукшин.

Реклама партнерів

«А якщо згадати справу судді В.Келеберди, який виніс незаконну ухвалу щодо призупинення дії Указу Президента про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових виборів, то впродовж півроку після відповідного рішення суду, яке визнало незаконність цієї ухвали, Вища рада юстиції навіть не позбавила Келеберду суддівського звання», – наголосив І.Пукшин. Саме під керівництвом Василя Онопенка та представників у Вищій раді юстиції від судової гілки влади блокуються засідання Ради, які мали б розглянути питання звільнення судді Келеберди, який в очах суспільства, як і суддя Зварич, повністю дискредитував роль незалежного і справедливого судді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.