ОСТАННІ НОВИНИ

Верховний Суд може усунути Ющенка – Кравчук

Львівський портал

|

Верховний Суд України може скасувати рішення про проведення третього туру президентських виборів у 2004 році. Таким чином Віктор Ющенко може залишити посаду глави держави. Про це заявив Леонід Кравчук, коментуючи в інтерв’ю газеті «Московский комсомолець в Украине» небажання В.Ющенка реагувати по суті на звернення першого Президента України щодо добровільного складення повноважень.

«Є суто українська практика – скасувати рішення Верховного Суду про проведення третього туру президентських виборів, що дозволило Віктору Ющенку в 2004 році стати главою держави», – відзначив Л.Кравчук.

При цьому екс-президент не виключає, що чинний глава держави після його заяви «почне активно використовувати свої повноваження і буде спільно з урядом і парламентом наводити порядок в країні», передає УНІАН.

«Близько 75% опитаних Київським міжнародним інститутом соціології вважають, що Віктор Андрійович повинен піти у відставку, більше 56% вважають, що можлива процедура імпічменту, – наводить дані соцопитування Л.Кравчук. – Настрої в суспільстві такі, що В.Ющенка у спокої не залишать – від нього будуть вимагати або рішучих дій, або відходу із посади».

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.