ОСТАННІ НОВИНИ

При усиновленні дитини батьки отримають 12,5 тис. грн допомоги

Львівський портал

|

При усиновленні дитини призначатиметься одноразова матеріальна допомога, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Допомога при усиновленні дитини надається у розмірі, встановленому для виплати допомоги при народженні першої дитини, і становить 12 400 грн. Раніше цієї допомоги при усиновленні дитини не виплачували.

Допомога при усиновленні дитини призначається особам, які усиновили дитину після 1 січня 2009 року, незалежно від одержання на дитину інших видів допомоги.

Для  призначення допомоги при усиновленні дитини районним відділом управління  соціального захисту за умови пред`явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:

1) заява  усиновлювача  (якщо  усиновлювачами  є  подружжя  – одного з них), що складається за формою, затвердженою Мінпраці;

Реклама партнерів

2) копія свідоцтва про народження дитини,  виданого державним органом реєстрації актів цивільного стану після внесення  змін  до актового запису про народження дитини на підставі рішення суду про усиновлення дитини;

3) копія рішення суду про усиновлення дитини.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2009 № 59 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім`ям з дітьми» допомога  при  усиновленні дитини призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12 календарних місяців  з  дня  набрання  законної  сили рішенням про усиновлення дитини.

Жінкам, які усиновили дитину старше трьох років, надається одноразова оплачувана відпустка у зв`язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних  днів без урахування святкових і неробочих днів. Ця  відпустка може бути використана також батьком дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.