ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам не потрібно повторно подавати пільгові документи на воду

Львівський портал

|

Мешканцям, які мають пільги на водопостачання, не потрібно турбуватися про продовження пільгової оплати й повторно подавати документи в ЛМКП «Львівводоканал». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Між управлінням соціального захисту та ЛМКП «Львівводоканал» запроваджено обмін інформацією про громадян, які мають право на користування пільгами. Відтак пільговикам не потрібно повторно надавати ксерокопії документів, що підтверджують право на пільги. Підтверджувати пільги необхідно лише тим, хто змінив прописку.

Громадяни, які вперше підтверджуватимуть своє право на пільги з оплати житлово- комунальних послуг, повинні стати на облік у відділі праці та соціального захисту при райдержадміністраціях за місцем проживання та отримати облікову картку пільговика. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *