ОСТАННІ НОВИНИ

Майже 200 інформаційних щитів для рекламних оголошень поставили у Львові протягом року

Львівський портал

|

Для розміщення рекламних оголошень цього року у Львові встановили 190  рекламних щитів. Інформаційні щити встановлено на території кожного ЛКП, і за їхній стан відповідають працівники підприємств. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Галицькій районній адміністрації для боротьби з несанксіоновано розміщеними оголошеннями напрацювали свій механізм. «Щосереди зранку під час обходу району ми перевіряємо наявність оголошення на будинках, стовпах і відповідно працівники ЛКП їх знімають. Ми телефонуємо тим, хто розклеює оголошення, і просимо розміщувати рекламу у дозволених місцях, а також запрошуємо їх на штаб по благоустрою, який засідає щоп’ятниці», – каже голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

КП «Адміністративно-технічне управління» закупило програму «голосовий інформатор», яка вже дала позитивні результати. Інженери управління знімають неправомірно розклеєні оголошення, вводять зазначений номер телефону у програму, яка періодично додзвонюється до порушника і закликає ліквідувати правопорушення.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...