ОСТАННІ НОВИНИ

Україні потрібна нова коаліція - Янукович

|

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що Україні потрібна нова коаліція в парламенті. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, водночас зауваживши, що «як такі переговори (з приводу нової коаліції) не ведуться», повідомляє proUA з посиланням на «Українську правду».

«Що стосується консультацій, вони були і будуть. Народні депутати – це живі люди, політики, яких хвилює майбутнє країни і парламенту», – зазначив Янукович.

«Тому ці переговори не припинялися. А що стосується коаліції, то треба дати відповідь на одне питання: чи влаштовує народ ситуація, чи не влаштовує, чи здатна влада сьогодні ефективно працювати, чи ні», – сказав він.

При цьому Янукович наголосив, що стан економіки «дуже поганий, а зростання цін зменшило доходи населення».

«Тому треба посилювати склад уряду, прибрати звідти популістів, інтриганів, тих, хто створює негативну ситуацію в галузях», – зазначив лідер Партії регіонів.

«Я не кажу, що в уряді немає фахівців, але на кожного треба подивитися уважно. Для цього потрібна нова коаліція. Якою вона буде – вирішувати депутатам за рахунок політичних консультацій. Безумовно, країна так жити не може», – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...