ОСТАННІ НОВИНИ

На Жовківщині викрили підпільну цегельню

|

Працівники податкової міліції ДПІ в місті Червонограді та фахівці підрозділів оподаткування фізичних осіб ДПІ в Жовківському районі припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення керамічної будівельної цегли, повідомляє відділ громадських зв’язків ДПА у Львівській області.

Виробництво було розташоване в одному із сіл Жовківського району. Виробничі та складські приміщення цеху займали територію 3,6 га землі. Власник цеху – приватний підприємець. Дозвільні документи на право розпочати та здійснювати діяльність із виготовлення будівельної цегли та висновки відповідних компетентних державних органів були відсутні.

При огляді місця події виявлено діючу виробничу лінію з формування цегли-сирцю, лінію з випалювання в печах готової керамічної цегли та допоміжні механізми – кран, автонавантажувач. Вилучено 300 тисяч штук заготовленої цегли-сирцю та 10 тисяч – готової керамічної цегли вартістю близько 310 тисяч гривень.

На час перевірки там працювало 24 нелегальних робітники, із яких – двоє неповнолітні. «Нелегали» отримували в місяць 1,5 тисячі гривень. Таким чином, роботодавець ухилявся від сплати податку з доходів фізичних осіб на суму близько 5 тисяч гривень щомісяця. Матеріали цієї справи направлені в прокуратуру Жовківського району та територіальну інспекцію праці Львівської області для вжиття відповідних заходів.

За інформацією заступника голови ДПА у Львівській області Івана Кравчука, працівники податкових органів Львівщини за липень перевірили 698 суб’єктів господарювання та виявили 879 осіб без офіційного оформлення трудових відносин.

За результатами проведеної роботи в липні попереджено втрати до місцевого бюджету в сумі 185 тисяч гривень. У цілому з початку року виявлено 7 тисяч таких нелегально працюючих громадян та додатково надійшло до бюджету понад мільйон гривень. «Роботодавці, які використовують «нелегалів», дурять не тільки державу, а й позбавляють соціальної захищеності своїх працівників», – зазначив Іван Кравчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...