ОСТАННІ НОВИНИ

Рада міст Євро-2012 збереться в жовтні у Варшаві

|

Наступний саміт Ради міст Євро-2012 відбудеться наприкінці жовтня у Варшаві, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Про зустріч домовились співголови Ради – міський голова Львова Андрій Садовий та Президент Варшави Ханна Гронкевіч-Вальц під час зустрічі 6 серпня у столиці Польщі. Сторони домовились створити робочу групу для підготовки варшавського саміту. Міський голова Львова також передав для вивчення Президенту Варшави проект Статуту Ради, опрацьований юристами Львівської міської ради.

Під час варшавського саміту планується обговорення проблем підготовки до Чемпіонату в містах, а також обмін досвідом у співпраці з підрядними організаціями, що виконують великі інфраструктурні проекти. Президент Варшави пані Ханна Гронкевіч-Вальц також пристала на пропозицію Андрія Садового провести найближчим часом у Варшаві потужну презентацію інвестиційних можливостей Львова для найбільших міжнародних компаній, що мають свої представництва в польській столиці.

Довідка: Рада міст Євро-2012 була створена 22 квітня 2008 року у Львові. До Ради увійшли 12 українських та польських міст, що готуються до Євро-2012. Декларацію про створення Ради було підписано в Палаці Потоцьких у присутності Президента України Віктора Ющенка.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...