ОСТАННІ НОВИНИ

Підприємці невдоволені системою електронної звітності

|

Члени Громадської колегії при ДПА у Львівській області під час вчорашнього засідання підняли питання подання звітності в електронному вигляді, передає прес-центр ДПА у Львівській області.

Зокрема, на думку підприємців, пілотний проект був набагато зручнішим для платників, ніж та схема, яка працює сьогодні. Багато питань виникає в підприємців до діяльності новостворених центрів сертифікації електронних ключів.

Члени Громадської колегії запропонували звернутися до ДПА України з пропозицією закупити відповідний програмний продукт, щоб платник міг отримати його безпосередньо в податковому органі. Електронна звітність запроваджена не тільки в податковій, але й в інших державних структурах. Проте фахівці податкової не виключають можливості створення власного сертифікаційного центру. Саме таку пропозицію члени ГК вирішили скерувати до ДПАУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *