ОСТАННІ НОВИНИ

Міліція знайшла проституток в інтернеті

|

У Львові затримали організовану злочинну групу з п’яти чоловік, що займались наданням сексуальних послуг. Про це повідомляє ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області.

Для того, щоб зробити вибір, потенційному клієнту навіть не треба було виходити з дому.

На одному з численних Інтернет-сайтів, що пропонують сексуальні послуги за гроші, були розміщені анкети дівчат із портфоліо, описом навичок та контактними телефонами. Замовити жрицю кохання можна було виключно через так звану „маму”.

„Серед цих дівчат була одна, яка сиділа і приймала „замовлення” на дівчат в так званому „офісі”, тобто квартирі, де вони жили і обслуговували клієнтів. Саме з нею домовлялись за ціну, час та місце…”, – розповів заступник начальника управління боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУ МВСУ у Львівській області Ігор Жига.

Вартість однієї години відпочинку з «нічними метеликами» становила 500 гривень, половину з яких забирала собі „бордель-мама”. Проте її обов’язки не обмежувались лише забезпеченням дівчат житлом та клієнтами. Попри все, молода жіночка займалась і підбором персоналу для своєї невеличкої організації. Зазвичай працювати до неї йшли молоді дівчата з малозабезпечених сімей.

На це підпільне підприємство по наданню сексуальних послуг, правоохоронці вийшли під час систематичного відпрацювання та моніторингу веб-ресурсів такого характеру. Наразі до кримінальної відповідальності притягують жінку-організатора цього бізнесу та одного із таксистів, що на неї працював. Дівчата, що надавали платні сексуальні послуги, притягнуті до адміністративної відповідальності. Складено протоколи, згідно з Кодексом про адмінправопорушення по статті 81 – заняття проституцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...