ОСТАННІ НОВИНИ

Кабмін надасть компенсації більшій кількості потерпілих від паводку

|

Кабінет міністрів має намір розширити категорії громадян, що претендують на державну компенсацію втрат майна в результаті паводку.

Про це журналістам сказала прем’єр-міністр Юлія Тимошенко в ході відвідування села Устя-Зелене Монастириського району Тернопільської області.

За словами Тимошенко, Кабмін має намір розповсюдити авансові компенсаційні виплати у розмірі 50 тис. гривень не тільки на громадян, у яких повністю зруйновані дома, але і на тих, у кого вони істотно пошкоджені.

Кабмін також має намір розширити категорії громадян, яким надається авансова компенсація у розмірі 15 тис. гривень і 5 тис. гривень.

Зокрема, Тимошенко відзначила, що авансовий платіж виплачуватиметься громадянам, у яких не пошкоджені дома, але пошкоджені городи або господарські споруди.

Кабін має намір внести відповідні зміни на засіданні 6 серпня.

Як повідомлялося, 2 серпня Кабінет Міністрів збільшив авансову допомогу для потерпілих від паводку.

Для потерпілих першої категорії (при повному руйнуванні житла і затопленні сільськогосподарських угідь) авансова допомога складе 50 тис. гривень, другій категорії (житло вимагає капітального ремонту) – 15 тис. гривень, третій категорії (при незначних пошкодженнях) – 5 тис. гривень, передає proUAз посиланням на «Українські новини».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...