ОСТАННІ НОВИНИ

Розбій у банку в Новояворівську: сержант міліції поранив охоронця й поцупив близько 250 тис. грн

|

Особою, яка вчинила збройний напад на відділення ВАТ “Універсалбанк” у Новояворівську, є 22-річний мешканець Новояворівська, сержант “Грифону” при ГУ МВСУ у Львівській області, який на момент розбою перебував поза службою в цивільній формі одягу. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

Як йдеться в повідомленні, учора зранку на пульт ЦО Новояворівського відділення держаної служби охорони від керуючої відділеням Новояворівського відділення ВАТ “Універсалбанк” по вулиці Івана Франка надійшло повідомлення про те, невідома особа в масці вчинила збройний напад на відділення банку.

Під час нападу невідомий здійснив один постріл із вогнепальної зброї в стіну, а другим пострілом поранив 23-річного охоронця ПГ “Ефорт”, який охороняв відділеня банку.

Нападника затримав наряд міліції групи затримання Новояворівського ВДСО. Встановлено, що нападником є 22-річний мешканець Новояворівська, сержант “Грифону” при ГУ МВСУ у Львівській області.

Під час огляду в задній кишені штанів затриманого було виявлено та вилучено два патрони калібру 7.62 мм , придатні до пістолета “Наган”.

Із місця подї також вилучено вогнепальну зброю марки “Наган”, 1916 року випуску, калібру 7.62 мм, із п’ятьма набоями та двома гільзами, одну кулю, три відбитки пальців рук, маску чорного кольору з одним вирізом для очей.

Крім цього, у затриманого вилучено 161 тисячу гривень, 2 тисячі 850 євро та 14 тисяч 30 доларів США.


Н аказом ГУ МВСУ у Л ьвівській області затриманий сержант звільнений і з органів внутрішніх справ за дискредитацію .


Поранений охоронець банку госпіталізований в хірургічне відділення Новояворівської лікарні з діагнозом: «вогнепальне поранення лівого плеча».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...