ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині домовлялись податківці та судді

|

На Львівщині відбувся семінар-нарада між податківцями та суддями, у якому взяли участь судді Верховного суду України, Вищого адміністративного суду України, Львівського апеляційного адміністративного суду, окружного адміністративного суду Львівської області, а також керівники юридичних підрозділів ДПА України та областей. Про це повідомляє відділ громадських зв’язків ДПА у Львівській області.

Метою зустрічі було обговорення проблемних питань, що виникають під час розгляду адміністративних справ, вироблення єдиного підходу для забезпечення захисту інтересів держави в судах та збільшення надходжень до бюджету.

Як повідомив в. о. заступника Голови ДПА України Сергій Власенко, нині відсутня єдина судова практика при вирішенні податкових спорів і це є дуже великою проблемою. «В різних областях суди вирішують справи в різний спосіб, на жаль, бувають випадки, коли два судді в одному кабінеті приймають протилежні рішення. Це нонсенс. Нам треба, перш за все, досягти того, щоб судова практика була уніфікована», – наголосив пан Власенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.