ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівелектротранс» розпочав реконструкцію трамвайних колій

|

ЛКП «Львівелектротранс» розпочало реконструкцію трамвайної колії вул. Торгова-пл.Ярослава Осмомисла , повідомляє прес-служба Львівської міської ради. За результатами проведення тендерної процедури виконавцем робіт призначено ТзОВ «Константа -Захід».

Роботи з реконструкції контактної мережі триватимуть у дві черги та згідно з попередньо встановленими термінами будуть завершені до 1 грудня. Оскільки роботи проводяться в рамках підготовки до чемпіонату з футболу 2012, ремонт виконується за євростандартами (чеська технологія) з використанням безшумних подушок.

Незабаром відбудеться тендер на проведення ІІ черги ремонтних робіт на вул. Мечнікова. Нагадуємо, ремонт був припинений у зв’язку з необхідністю заміни потужної каналізаційної камери.

Також продовжується реконструкція контактної мережі на вул. Городоцькій. Власними силами працівники підприємства здійснюють ремонти на найскладніших ділянках. Так, наприклад, нещодавно було проведено заміну 25-метрової частини колії між двома кривими від Шевченка, 78-80. А також було ліквідовано поломки колії на вул. Шевченка 14-15, Левицького – Котляревського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.