ОСТАННІ НОВИНИ

Податкова Львівщини і Спілка журналістів підписали меморандум про співпрацю

|

Голова ДПА у Львівській області Костянтин Зінкевич та Голова Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ярослав Климович учора підписали меморандум про співробітництво, у якому враховані зміни у стратегії роботи податкової служби щодо зв’язків із громадськістю. Про це повідомляє відділ громадських зв’язків ДПА у Львівській області.

Метою меморандуму є гарантування суб’єктам інформаційних відносин реалізації права на інформацію, широке та кваліфіковане інформування населення з найважливіших питань діяльності органів Державної податкової служби Львівщини та податкового законодавства через засоби масової інформації.

Відповідно до меморандуму ДПА у Львівській області надаватиме ЛОО НСЖУ повний перелік суб’єктів господарювання – засобів масової інформації, уключених до плану-графіка перевірок. Крім того, документом передбачено визначення кураторів від обох сторін для організації та проведення спільних мас-медійних заходів. Підписання Меморандуму відбулось у конференц-залі ЛОО НСЖУ.

Після підписання меморандуму про співробітництво між ДПА у Львівській області та ЛОО НСЖУ відбулась урочиста церемонія нагородження журналістів – переможців конкурсу на краще висвітлення податкової тематики, підсумки якого було підбито минулого року. Переможцями та лауреатами конкурсу стали журналісти та редактори Львівської обласної державної телерадіокомпанії, Львівського обласного радіо, телерадіокомпанії «Люкс», радіо-інформаційного центру «Незалежність», газет «Високий Замок», «Україна і час», «Експрес», «Західної інформаційної корпорації», а також районних газет «Галицька Зоря» (Дрогобич), «Вісті краю» (Буськ), «Життя і слово» (Кам’янка-Бузька), «Новини Прибужжя» (Червоноград), радіоредакції «Слово» (Борислав), телестудії «Радехів».Також голова ДПА у Львівській області вручив переможцям конкурсу дипломи, подяки, цінні подарунки та закликав журналістів до подальшого всебічного та об’єктивного висвітлення податкової тематики, що сприятиме відкритості та прозорості діяльності органів податкової служби, формуванню високої податкової культури населення, утвердженню в суспільстві ідеології добровільної сплати податків.

Крім того, журналісти отримали з рук головного податківця області першу на Львівщині книжку «Податки очима дітей», у якій розміщені роботи переможців та лауреатів обласного конкурсу «Податки очима дітей – 2008». Цю книгу ДПА у Львівській області підготувала до друку завдяки спонсорській допомозі платників податків. Серед дитячих фантазій та мрій про світле майбутнє нашої держави, представлених у книзі, можна знайти слушні дитячі пропозиції щодо налагодження заможного життя наших громадян та підвищення рівня добровільної сплати податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...