ОСТАННІ НОВИНИ

До уваги відпочиваючих: морська вода в Одесі кишить кишковими паличками

|

Представники екологічних організацій завіряють, що рівень кишкової палички у воді на берегах одеських пляжів перевищує норму в сотні разів, пише «Газета по-киевски».

Дослідження води на одеських пляжах проводив Одеський науково-дослідний інститут медицини транспорту.

«Вміст кишкової палички складає від 35 000 до 41 000 колііндекс при нормі 1000 колііндекс. Це не означає, що всі поголовно захворіють, але при такому вмісті кишкової палички дуже висока вірогідність присутності у воді інших хвороботворних бактерій», – говорить завідувачка лабораторії гігієни навколишнього середовища інституту Наталія Петренко.

«Враховуючи думки учених і лікарів, купатися можна буде десь з 20 вересня, оскільки на початку весни «Інфоксводоканал» скинув в морі близько 600 тис. кубометрів неочищених фекальних вод, а для їх природного розкладання потрібно приблизно 200 днів», – заявив у свою чергу президент громадської організації «Південноукраїнський екологічний союз» Валерій Осипов.

У свою чергу місцева влада завіряє, що на Одеських пляжах купатися безпечно.

«На всіх пляжах купатися можна, всі пляжі відкриті. Якщо порівнювати з минулим роком, то на даний момент санепідситуація ідентична», – запевняє головний санітарний лікар Одеси Іван Климентьєв. Але при цьому просить наглядати за дітьми, що купаються, – щоб вони не ковтали морську воду. А після купання в морі рекомендує приймати душ, повідомляє proUA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *