У Львові проходить Олімпіада «Дитячі ігри – Львів, 2008», повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Олімпіада розпочалась 19 травня і триватиме до 24 травня.
Олімпіада «Дитячі ігри – Львів, 2008» проходить у приміщенні середньої школи № 66. Зокрема в Олімпіаді беруть участь по 3 команди зі шкіл № 46 ім. В. Чорновола з поглибленим вивченням англійської мови, № 66 та середньої загальноосвітньої школи «Надія». На Олімпіаді учні змагаються у спортивних іграх та читанні літератури. Фінальні ігри та нагородження учасників відбудуться у цю суботу.
Організаторами Олімпіади є громадська організація «Молодіжна Християнська Асоціація» при сприянні управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради. Підтримку надає «Благодійний фонд Андрія Котельника» та середня школа № 66 Франківського району Львова.




