Міністр оборони Юрій Єхануров шукає структури, яким можна було б віддати військове майно, яке армія не використовує. Про це він сказав під час зустрічі у Варшаві з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Польщі Олександром Моциком, повідомили «proUA»в прес-службі Міноборони.
За словами міністра, зараз керівництво військового відомства вимушене займатися такими питаннями, як винайдення структур, яким можна було б передати все, що знаходяться на балансі Міністерства оборони України і не використовується за призначенням.
«Є ще ціла низка подібних організацій і підприємств, які входять до складу Міністерства оборони, і якими ми змушені опікуватися. Міністерство має у своєму розпорядженні 515 тисяч гектарів землі, на яких знаходяться радгоспи, військові полігони та військові містечка, переважна більшість з яких не використовується за призначенням. Але ми продовжуємо їх утримувати і охороняти, витрачаючи великі фінансові і людські ресурси», – констатував Єхануров.
Крім того, міністр оборони вважає, що в Збройних Силах України потрібно скоротити тих військовослужбовців, які виконують невластиві їм функції. «На даний момент 18,5 тисяч військовослужбовців і працівників Збройних Сил України виконують абсолютно не властиві їм функції. На моє переконання, процес скорочення армії має розпочинатися саме з таких військових», – заявив Єхануров.
Нагадаємо, починаючи з 90-х років минулого століття чисельність ЗСУ була скорочена з майже одного мільйона осіб до 200 тисяч чоловік станом на 1 січня 2008 року.




