Міська влада Львова вирішила по-своєму відзначити день міжнародної солідарності трудящих і організовує першого травня День батяра.
Як повідомив начальник управління культури і туризму ЛМР Андрій Сидор, цього дня на площі Ринок відбуватимуться розмаїті конкурси від львівських батярів, у яких зможуть взяти участь всі охочі, а крім того, увечері пройде концерт батярських бендів, серед яких відомі виконавці цієї музики «Батяр-бенд» та Віктор Морозов. До них долучиться Вова зі Львова, який також заспіває традиційних батярських пісень.
«Це дуже львівське явище і ми хочемо нагадати про нього» – сказав А.Сидор. Він також зауважив, що організатори намагатимуться поєднати свято батярів з ювілеєм від часу встановлення у Львові гасових ліхтарів. «Ці речі тісно пов’язані, бо після встановлення гасового освітлення на вулицях батярство почало занепадати» – сказав А.Сидор.
А наступного дня на львів’ян та гостей міста чекатиме Свято шоколаду, де окрім можливості поласувати улюбленими солодощами можна буде спостерігати святковий концерт і шоколадний бал. Також організатори обіцяють якийсь шоколадний рекорд, однак поки що не озвучують подробиць.




