Кабмін має намір запрошувати губернаторів на засідання уряду для заслуховування їхніх звітів про виконану роботу. Про це повідомила сьогодні на засіданні уряду прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, передає кореспондент «proUA».
«Я хотіла б, щоб наш уряд перейшов до системного заслуховування звітів керівників обласних держадміністрацій і районних, залежно від того, які виникають потреби. Достатньо було три місяці для того, щоб налагодити роботу і давати вже чіткий результат», – сказала Тимошенко.
«Я хочу попередити всіх губернаторів, передовсім, щоб вони готувалися до таких звітів. Кожен показник їх роботи буде ретельно вивчено. І вони запрошуватимуться на засідання уряду, щоб провести двосторонню дискусію», – сказала Тимошенко, додавши, що Кабмін планує ставити питання щодо результатів діяльності губернаторів, а з іншого боку, підкреслила Тимошенко, Кабмін дослухатиметься до проблем кожної області.




