ОСТАННІ НОВИНИ

Байкери підвищуватимуть рівень обізнаності населення Львівщини у питаннях євроатлантичної інтеграції

|

Інформаційно-правовий Центр «Наше право» розпочав на Львівщині реалізацію проекту „Підвищення обізнаності громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції”. Як повідомили у центрі «Наше право», для підтримки проекту заплановано провести мотопробіг байкерів за маршрутом „Львів – Янів – Івано-Франкове – Новояворівськ – Яворів”.

Проект охопить жителів Львівської та Волинської областей. Його метою є підвищення рівня обізнаності населення цих областей у питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції шляхом проведення інформаційних кампаній, сприяння поширенню інформації локальними мас-медіа, роботи із молоддю, студентами та НГО областей.

Проектом, зокрема, передбачено проведення на головних площах містечок і селищ Львівської області фестивалів, вікторин, інтерактивних конкурсів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, проведення для журналістів та редакторів локальних медіа Львівської та Волинської областей семінару щодо висвітлення питань європейської та євроатлантичної інтеграції у місті Луцьку,

проведення у Львові першої студентської олімпіади з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, виготовлення листівок та підготовка інформаційних стендів на тематику Європейського Союзу та НАТО.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження”.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...