ОСТАННІ НОВИНИ

За тиждень в електротранспорті оштрафували 228 пасажирів

|

За повідомленням начальника служби контролю ЛКП «Львівелектротранс» Степана Короля, з 1 до 8 лютого за безквитковий проїзд у трамваях та тролейбусах оштрафовано 228 пасажирів на загальну суму 2 тис. 736 грн, повідомляє прес-служба міської ради.

«Зараз на тролейбусних та трамвайних маршрутах працює 10 бригад контролерів. А служба контролерів нараховує зараз 22 особи», – повідомив Степан Король.

Крім того, за словами заступника директора ЛКП «Львівелектротранс» Богдана Зайця, зараз йде активна робота над вирішенням питання продажу квитків у кіосках на зупинках електротранспорту.

Нагадаємо, з 5 лютого 2007 року ЛКП “Львівелектротранс” перейшло на нову систему оплати за проїзд у міському електротранспорті, за якою пасажир, придбавши талон, в обов’язковому порядку повинен закомпостувати. Не закомпостований талон недійсний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *