ОСТАННІ НОВИНИ

Знову демонтуватимуть незаконні вивіски

|

Незаконні вивіски на фасадах будинків центральної частини міста демонтують. У січні підприємцям надіслали останнє попередження. Таке рішення прийнято у зв’язку із критичною ситуацією у центрі міста. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Наразі у Львові проводять інвентаризацію вивісок на фасадах будівель. Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», нині розпочалася системна робота з інвентаризації вивісок.

За словами директора КП «Адміністративно-технічне управління» Інни Свистун, кожну вивіску перевірятимуть на предмет її законного встановлення. До прикладу, на вулицях Краківській, Театральній, П. Беринди, проспектах Свободи та Шевченка і площі Катедральній до 94 вивісок нема претензій. Натомість 69 вивісок потребують узаконення чи демонтажу. «Таку роботу розпочали з центральної частини і її буде поширено на інші райони міста», – наголосила начальниця.

Працівники КП «Адміністративно-технічного управління» у разі самочинно встановленої вивіски складають припис про добровільний демонтаж. Крім того, підприємцям надсилають листи-попередження, якщо вони не реагуватимуть – вивіску демонтують.

Раніше інвентаризацію вивісок провели на будинках – пам’ятках архітектури. З’ясувалося, що у Львові на пам’ятках архітектури 533 вивіски встановлено самочинно. З управлінням архітектури погоджено розміщення лише 167 вивісок. Крім того, лише 119 із погоджених вивісок встановлено відповідно до погоджених проектів. Загалом у місті є понад 20 тисяч вивісок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *