ОСТАННІ НОВИНИ

Американські візи з Нового року коштуватимуть 130 доларів

|

Держдепартамент США у четвер оголосив про підвищення вартості американської візи більш, ніж на 30 відсотків, повідомляє Лента.ру з посиланням на AFP.

“Вже в 2004 році, коли розраховувалися розміри діючих зараз візових зборів, плата в 100 доларів не покривала всі витрати, – йдеться в заяві зовнішньополітичного відомства США. – А після того, як була введена обов`язкова дактилоскопія кожного претендента в`їзної візи, витрати на обробку заявки значно зросли”.

C 1 січня 2008 року розмір зборів для більшості країн світу і більшості категорій віз встановлюється на рівні в 131 долар США. Претенденти, які особисто подали заяву на візу до 31 грудня 2007 року, заплатять збори за старими розцінками – 100 доларів. Якщо іноземний громадянин подав запит на візу до 1 січня, але не з`явився при цьому особисто в консульство, йому доведеться доплатити 31 долар.

Останнього разу вартість віз до США підвищувалася в 2002 році. Правом безвізового в`їзду в США користуються громадяни майже 30 країн світу, зокрема Євросоюзу, Австралія і Японія.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...