ОСТАННІ НОВИНИ

183 мігрантів затримано на українсько-угорському кордоні від початку року

|

Основними проблемами на українсько-угорському кордоні є незаконна міграція та переміщення контрабандних товарів. Про це сьогодні під час прес-конференції у Львові повідомив голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин. Загалом за 2007 рік на українсько-угорському кордоні було затримано 250 осіб, які намагалися незаконно перетнути державний кордон, з яких 183 – незаконні мігранти.

Крім цього на державному кордоні за останній рік вилучено майже 25 одиниць зброї та 690 боєприпасів, понад 3,8 кілограма наркотичної речовини та контрабандних товарів на суму близько 16,5 мільйона гривень.

«За останній рік ми вилучили майже удвічі більше контрабандного товару, ніж минулого року. Це досить успішні результати у протидії контрабандної діяльності. Найбільше нас цікавить контрабандне перевезення цигарок до Угорщини. Ми виявили більше мільйона пачок цигарок. Що стосується інших товарів, які ввозяться в Україну з Угорщини, то це товари народного споживання, а також автотранспорт», – зазначив Микола Литвин.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...