ОСТАННІ НОВИНИ

Спекулятивні угоди на земельному ринку Львова становлять 50-60%

|

У Львові зростає число спекулятивних угод на земельному ринку. Якщо минулого року ці угоди становили до 20% від загального числа, то тепер досягає 50-60%.

Про це повідомила директорка агентства нерухомості “Львівська брама” Юлія Тимощук під час “круглого столу” Спілки фахівців нерухомості України на тему “Гарантії кваліфікованих ріелторських послуг, шляхи їхньої реалізації в регіонах України”.

“Спекуляція на земельному ринку зараз становить 50-60%. Надалі очікується ріст спекулятивних угод”, – сказала вона.

Водночас, експерт відзначила наявність дефіциту на землю під забудову в межах міста, зокрема, у його центрі.

За даними експерта, середня вартість 1 сотки землі під індивідуальне будівництво в межах Львова становить приблизно тис., тоді як вартість землі під багатоповерхове будівництво – від тис. і вище, передає realt.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *