ОСТАННІ НОВИНИ

Перспективи розвитку студсамоврядування в Україні обговорили у Львові

|

У Львові відбувся круглий стіл «Проблеми і перспективи розвитку студентського самоврядування», на якому обговорили перспективи розвитку студсамоврядування в Україні. Як інформує Комітет підтримки студентського самоврядування, у заході взяли участь представники органів студентського самоврядування Львівщини та Волині, а також Вероніка Ауелз, експерт із студентського самоврядування США, експерти із України.

Під час круглого столу Вероніка Ауелз розповіла присутнім про студентське самоврядування Міжнародного університету Флориди, де представницьким органом студентського самоврядування є студентська рада, яку обирають студенти ВНЗ.

Захід проводив Комітет підтримки студентського самоврядування в рамках проекту «Посилення ролі та підвищення потенціалу студентського самоврядування в Україні» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *