ОСТАННІ НОВИНИ

Робоча група вирішує проблеми таксоперевезень Львова

|

Вирішити проблему нелегальних таксоперевізників, впорядкувати стоянки для таксі та покращити якість обслуговування – основні завдання спеціально створеної у міській раді робочої групи, до якої увійшли посадовці міськради, співробітники ДАІ та представники Асоціації львівських таксистів.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник управління транспорту та зв ’ язку Львівської міської ради Микола Шкурган.

Як повідомив Микола Шкурган, за результатами засідання робочої групи вже створено дві мобільні групи, які двічі на тиждень перевіряють роботу таксистів.

Як повідомив начальник територіального відділення державної інспекції на автомобільному транспорті у Львівській області Ігор Засадний, мобільні групи вже провели декілька рейдів. Відтак, для прикладу, вчора за результатами перевірок таксоперевізників було складено 18 актів. З цих актів 15 складені на таксистів, які надають свої послуги, не маючи при цьому жодних документів: ліцензії, дорожнього листа, таксометра, та не є суб’єктами підприємницької діяльності. «Згідно із законом, ми можемо робити фінансові стягнення тільки із суб’єктів підприємницької діяльності, а коли людина не є СПД, тобто надає послугу без ліцензії, тоді відповідні документи необхідно оформляти через органи внутрішніх справ», – зазначив пан Засадний..

У той же час він звинуватив міськраду в неорганізованості, яка, за словами Засадного, мала б самостійно організовувати відповідні рейди, а представників державної інспекції на автомобільному транспорті, ДАІ та Асоціації таксистів Львова лише залучати до перевірок. «Ми разом з асоціацією таксистів Львова взяли на себе організацію перевірок, а міська рада організовує лише засідання, на яких запитують про те,скільки і які порушення виявили. Я вважаю, що цим питанням мало б займатися управління транспорту ЛМР», – наголосив Ігор Засадний .

Загалом з початку року на таксоперевізників Львова складено понад 300 актів, всі вони скеровані у відділ боротьби з економічними злочинами або у відповідні райвідділи міста.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...