ОСТАННІ НОВИНИ

Архітектурні процеси у Львові оцінюватиме Міжнародна експертна рада

|

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 31 серпня має розглянути положення про створення у Львові Міжнародної архітектурно-містобудівної експертної ради. Як повідомив сьогодні під час прес-конференції начальник управління архітектури ЛМР Юрій Криворучко, до складу ради увійдуть відомі архітектори з Німеччини, Австрії, Голландії, Канади, Франції, Польщі та України.

За словами Юрія Криворучка, члени Експертної ради – це люди, які неодноразово відвідували Львів і добре знають його архітектуру та проблеми. Всього до складу Експертної ради увійде 17 членів, серед яких навіть голова спілки архітекторів Франції. Передбачається, що збиратиметься рада раз у квартал, правочинним вважатиметься засідання, якщо на ньому будуть присутні не менше як половина членів. У той же час начальник управління архітектури ЛМР пообіцяв, що він постарається, аби бодай раз одразу всі члени Експертної ради зібралися на засідання.

Головним завданням Експертної ради буде професійний колегіальний розгляд містобудівної документації, містобудівних, архітектурних та інженерних проектних рішень об’єктів архітектури та містобудування. Відтак рада надаватиме експертно-аналітичну допомогу в галузі містобудування та архітектури, рекомендації управлінню архітектури, виконавчому комітету міськради, розробникам проектної документації щодо проектування конкретних об’єктів та комплексів.

У той же час, як зазначив Юрій Криворучко, висновки Експертної ради не будуть обов ’ язковими для департаменту містобудування, тобто носитимуть виключно рекомендаційний характер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.