ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрилась Шоста школа місцевого самоврядування

|

Відкриття Шостої школи місцевого самоврядування відбулось сьогодні у Реколекційно-відпочинковому центрі Львівської курії УГКЦ у Брюховичах. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив директор ГО «Європейський діалог» Ігор Каспрук.

За його словами, у цьогорічній школі місцевого самоврядування візьмуть участь 60 депутатів районних, міських сільських і селищних рад , сільських голів та представників громадських організацій. Учасники представлятимуть 21 область України.

Ігор Каспрук також зазначив, що вперше цього року різні регіони представлені пропорційно( до цього часу перевага надавалась учасникам з східних та південних областей), проте найбільше учасників представлятимуть Львівщину, Київщину та Сумщину.

Як повідомили організатори проекту, навчання проходитиме трьома етапами. Спочатку, з 20 по 23 серпня учасники школи пройдуть інтерактивний тренінгів курс. 15-22 вересня відбудуться навчальні візити до Польщі, після чого учасники матимуть змогу розробити ініціативи власного розвитку та представити їх своїм громадам. А у листопаді найактивніші учасники усіх шести шкіл місцевого самоврядування зустрінуться у Варшаві.

Директор ГО «Європейський діалог»також розповів, що цьогорічний проект Школи місцевого самоврядування фінансується Міністерством закордонних справ Польщі та Фондом імені Фрідріха Еберта( Представництво в Польщі). Бюджет Шостої школи місцевого самоврядування становить 60 тисяч доларів.

Нагадаємо, школа місцевого самоврядування – це проект партнерських організацій з України (ГО «Європейський діалог») і Польщі ( Асоціація «Школа лідерів»). Школа місцевого самоврядування має на меті сприяти покращенню якості роботи органів місцевого самоврядування в Україні щодо вирішення проблем локальних громад через передачу польського досвіду. Програма шкіл місцевого самоврядування розпочалася у 2000 році. Загалом у шести школах місцевого самоврядування взяло участь 324 учасники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.