ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам відшкодують відсотки за кредити на впровадження енергоощадних заходів

|

Утеплити стіни, підлогу, горища та дахи, встановитиелектроопалення за енергоощадними технологіями, замінити вікна, вхідні двері та віконно-балконні конструкції за програмою пільгового кредитування пропонують львів’янам у рамках обласної програми енергозбереження.

Зокрема для львів’ян виділено 800 тисяч гривень державних коштів на відшкодування відсотків за кредити на впровадження енергоощадних заходів, повідомляє прес-служба міськради.

Програмою передбачено відшкодування 15% від відсоткової ставки у національній валюті за коротко- і середньостроковими кредитами, що надані фізичним особам. Короткостроковим вважається кредит на термін до одного року, а середньостроковим – до трьох років.

Для отримання кредиту мешканці повинні звертатисьу кредитно-фінансові установи (банки або кредитні спілки), що мають договори про співробітництво з головним розпорядником коштів, які надають кредити за своїми умовами. Це такі банки та кредитні спілки: “Кредобанк”, “Трансбанк”, “Надра”, “Ощадбанк”, “Львів”, “Укрсоцбанк”, “Брокбізнесбанк”, “Активбанк”, “Укрінбанк”, “Мегабанк”; кредитні спілки: “Самопоміч”, “Вигода”, “Анісія”, “Довіра”, “Єднання”, “Бойківщина”, “Шанс”, “Гільдія вуглекопів”, “Львівська”.

Відшкодування відсотків відбувається на підставі представлених документів:

– Копія паспорта Позичальника (1-4,11 стр.);

– Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

– Кредитний договір (завірена копія);

– Договір про часткове відшкодування процентів за користування кредитом (підписаний зі сторони Позичальника);

– Завірені документи, що підтверджують цільове використання коштів:

– Рахунок-фактура (копія);

– Документ, який підтверджує сплату коштів за придбаний товар (копія);

– Акт перевірки цільового використання коштів (копія);

– Акт прийому передачі товару.

Додаткову інформацією можна одержати у Львівській міській раді, пл. Ринок, 1, у 342 кабінеті або за телефоном 297-59-44. Та у відділі енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації, вул. Винниченка, 18, каб. 411, тел. 299-91-47.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.