ОСТАННІ НОВИНИ

Алкоголю у крові машиніста, що протаранив цистерни з пальним, не виявлено – «Львівська залізниця»

|

У крові машиніста локомотива, який сьогодні зранку протаранив 12 цистерн із бензином А-95, не виявлено. Принаймні в цьому запевняє «Львівська залізниця».

Як йдеться в офіційному повідомленні прес-центру «Львівської залізниці»: «Після аварії машиніст локомотиву написав пояснення, а згодом пройшов експертизу. Алкоголю у його крові не виявлено».

Нагадаємо, сьогодні близько 5 години 50 хвилин на тупикову колію Львівської нафтобази в’їхав маневрений локомотив Львівської залізниці з чотирма вагонами щебеню попереду. Локомотив на швидкості протаранив цистерни з бензином А-95, які стояли на тупиковій колії та чекали розвантаження. Цистерни деформувалися, п’ять із них загорілося. До 7 години 30 хвилин пожежу було локалізовано та повністю ліквідовано. Зараз працівники управління МНС працюють над охолодженням цистерн. Жертв та потерпілих немає, збитки від аварії наразі ще з’ясовують.

Генеральний директор Концерну «Галнафтогаз» Юрій Кучабський заявив, що причиною аварії є «помилка або злочинна недбалість машиніста».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.