ОСТАННІ НОВИНИ

«Дністер», «Родовідбанк» та «Українська Фінансова Група» зберігатимуть бюджетні кошти Львова

|

У Львові пройшов конкурс щодо розміщення 40 мільйонів тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитні вклади. Його переможцями стали ВАТ СКБ «ДНІСТЕР», який залучить у свої фонди 15 мільйонів гривень під 16 % річних, Відділення Львівського РУ «РОДОВІДБАНКУ», який таку ж суму візьме під 15,5 % річних. Ще 10 мільйонів гривень під 15% річних отримала КБ «УКРАЇНСЬКА ФІНАНСОВА ГРУПА».

Як повідомив сьогодні під час прес-конференції директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук, депозитні вклади у банках буде розміщено терміном на три місяці з помісячною виплатою відсотків. Відповідні угоди буде підписано сьогодні або в понеділок.

За словами Олега Іщука, участь у конкурсі взяли дванадцять банків: «БРОКБІЗНЕСБАНК», банк «ДНІСТЕР», «РАЙФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ», «ФАКТОРІАЛ-БАНК», «УКРПРОМБАНК», «ОДЕСА-БАНК», «ТРАНСБАНК», «РОДОВІДБАНК», «ТАВРИКА», КБ «УКРАЇНСЬКА ФІНАНСОВА ГРУПА», банки «ПІВДЕННИЙ» та «ДІАМАНТ». Відповідна комісія міськради прийняла рішення розбити пакет на три лоти: два по 15 мільйонів гривень та один лот у 10 мільйонів гривень, щоб мінімізувати ризик цієї операції.

Комісія відкинула пропозиції двох банків, які не дотримались передбачених умов конкурсу – відсоткової ставки не менше 13% річних. Зокрема, з числа претендентів відкинули ВАТ «РАЙФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ», який пропонував розмістити весь депозит на ставку лише 8,75 % річних, та Львівську філію «БРОКБІЗНЕСБАНКУ», із пропозицією 10 мільйонів гривень розмістити на депозит під 12,5 % річних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.