ОСТАННІ НОВИНИ

«Львів, який ми втрачаємо» відреставрують

|

Приватні будинки, внесені до туристичного маршруту «Львів, який ми втрачаємо», відреставрують. Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, відповідне доручення надати план-графік реставрації пам’яток та внести пропозиції щодо співпраці із власниками приватних будинків, які є в туристичному маршруті «Львів, який ми втрачаємо», надав міський голова Андрій Садовий начальнику управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко.

Під час Літньої реставраційної школи досліджено стан та консервацію скульптурних груп «Путті» в будинку на площі Ринок, 3. Цього року заплановано відреставрувати скульптуру «Глорія» за рахунок бюджету соціально-економічного розвитку міста.

На кам’яницю Шульц-Вольфовичів (будинок № 23 на площі Ринок) інститут «Укрзахідпроектреставрація» вже опрацював проектну документацію. Проте цей об’єкт пропонують включити в перелік фінансування наступного року.

Щодо ансамблю Вірменської церкви, то досягнуто домовленості з Міністерством культури та Національної спадщини Польщі про можливість фінансування консервації стінопису впродовж найближчих двох років.

Роботи з реставрації фасаду та лицарів на вул. Валовій, 11 фінансує орендар будинку – фірма «Київстар».Крім того, управління охорони історичного середовища веде переговори з власниками будівель на вулиці Федорова, 2, та на вулиці Братів Рогатинців, 37 щодо проведення реставраційних робіт. На реставрацію скульптурного та архітектурного декору в центральній частині міста цього року виділено 94 тис. грн.

Нагадаємо, управління охорони історичного середовища було одним із організаторів туристичного маршруту «Львів, який ми втрачаємо», для привернення уваги широкої аудиторії до проблем історичної спадщини Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.