Переможець етапу Чемпіонату світу з ралі братиме участь у змаганнях на Львівщині

|

Переможець етапу Чемпіонату світу з ралі WRC команда «Фокстрот Rally Team» братиме участь у ІV етапі Чемпіонату України “GALICINA -2007”, який 3-5 серпня відбуватиметься на Львівщині.

У жовтні минулого року ця команда у складі Юрія Шаповалова і Любомира Шумакова виграла 13-й етап Чемпіонату світу з ралі WRC у Туреччині у класі N 4. Ця перша і успішна спроба вітчизняної команди ралістів підкорити трасу етапу Чемпіонату світу стала сенсацією у спортивному світі.

Уперше потрапивши на престижне світове змагання – «RALLY OF TURKEY» – екіпаж повернувся з перемогою, яку до них на пострадянському просторі ще ніхто не здобував.

На змаганнях Чемпіонату, які будуть проходити трасами Львівщини, «Фокстрот Rally Team» розраховує на цікаву боротьбу та планує увійти у трійку призерів Чемпіонату.