ОСТАННІ НОВИНИ

Тарас Чорновіл залишиться у першій десятці виборчого списку «регіоналів»

|

Партія регіонів визначилася з проектом першої десятки виборчого списку. Як повідомляє сьогодні газета “Коммерсант-Украина” з посиланням на інформацію високопоставлених джерел у Партії регіонів, до десятки увійшли, перш за все, прем`єр-міністр Віктор Янукович, перший віце-прем`єр, міністр фінансів Микола Азаров і віце-прем`єр Андрій Клюєв.

Крім того, місця в десятці гарантовані також лідеру фракції Партії регіонів у Верховній Раді V скликання Раїсі Богатирьовій, депутатам Тарасу Чорноволу, Віктору Тихонову, Рінату Ахметову і Вячеславу Богуслаєву. Усі вони, як відомо, були в першій десятці на виборах в 2006 році.

«Колишній голова СДПУ(о) Віктор Медведчук, а також міністр економіки, голова Партії промисловців і підприємців Анатолій Кінах і заступник міністра юстиції, лідер партії «Віче» Інна Богословська увійдуть до перших 30 номерів списку», – повідомило джерело. При цьому джерело стверджує, що «після внесених змін у Партії регіонів з нинішніх депутатів залишиться близько 85%».

Разом з тим, як повідомив виданню один з представників Партії регіонів, який побажав залишитися неназваним, участь представників СДПУ(о) у виборчих списках партії, яка раніше обговорювалася, дотепер залишається під питанням. «Переговори ведуться, тільки СДПУ(о) не знає, з ким їх вести. Я знаю, що вони говорять з Януковичем і Клюєвим. Проблема у Вікторі Медведчуку. Він настільки одіозна особа, що його присутність у списку — це мінус 10% електорату в західних і східних областях», – пояснив співбесідник «Коммерсанту».

Після вчорашнього засідання президії політради Партії регіонів, на якій обговорювалися питання про проведення з`їзду, запланованого на 4 серпня, а також принципи формування виборчого списку, офіційну заяву зробив депутат Верховної Ради V скликання Михайло ЧЕЧЕТОВ: «Принципових розбіжностей у членів політради і політвиконкому щодо кандидатур, внесених до виборчого списку, не існує. Проте до рішення з`їзду говорити про конкретні персоналії вважаю передчасним», – заявив він.

Як повідомляв УНІАН, планується, що виборчий список Партії регіонів на дострокові парламентські вибори буде затверджено 4 серпня на з`їзді партії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.