ОСТАННІ НОВИНИ

Маршрут "фосфорного" потяга засекретили, аби уникнути протестів мешканців України

|

Залізничний потяг із цистерн, що містять жовтий фосфор, який зазнав катастрофи в Львівській області 16 липня, направлений до Казахстану по секретному маршруту, повідомляє proUA. Прес-секретар МНС України Ігор Кроль заявив, що ніякої інформації про шлях проходження потягу не буде.

За планом, затвердженим державною комісією, потяг іде по «зеленому коридору» в обхід крупних міст України без зупинок. При проходженні потягу через станції він буде прикритий з боків зупиненими товарними потягами.

Засекречування точного маршруту потягу викликане побоюваннями, що місцеві жителі виступлять з масовими акціями протесту, намагаючись не допустити того, щоб потяг із небезпечною речовиною пройшов через їхню територію.

Нагадаємо, що потяг, який виходив із Казахстану до Польщі і зазнав катастрофи на Львівщині, вирішено повернути до Казахстану. Згода Росії на пропуск потягу отримана, але, за словами глави МНС України Нестора Шуфрича, «за умови, що російські експерти оглянуть потяг на кордоні з Україною, обстежать його на предмет безпеки транзиту».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.