ОСТАННІ НОВИНИ

На місці аварії поблизу Ожидова зібрано 1400 кілограмів фосфору

|

Військовослужбовці Збройних Сил України разом з іншими спецпідрозділами продовжують проведення планових заходів з ліквідації наслідків аварії поблизу Ожидова на Львівщині.

Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служби Міноборони, станом на 12.00 офіцери та військовослужбовці служби за контрактом зібрали понад 1400 кілограмів фосфору та заклали близько 800 мішків з сумішшю в дамбу для утримання забрудненої води.

Герметизовано 2 цистерни та ведеться підготовка до завантаження на залізничні платформи. Решта цистерн очищує ззовні від жовтого фосфору особовий склад 704-го окремого полку РХБ захисту 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України. До рекультивації забрудненої фосфором території залучено 5 бригад цього полку у кількості 15 осіб.

Чотири одиниці спеціальної техніки АРС-14 залучені до подачі піни на пошкоджені цистерни та забруднену територію, підвозу води для заправки піноутворювачів та ще дві для заправки водою пожежних автомобілів.

Військовослужбовці 28-го спеціального епідеміологічного загону Західного регіону Збройних Сил України проводить забір проб на визначення сполук фосфору у регіонах можливого забруднення Львівської області. За результатами досліджень перевищення гранично допустимої концентрації сполук фосфору в повітрі, воді та на суші не виявлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.