ОСТАННІ НОВИНИ

32 громадські організації Львова не платитимуть за оренду приміщень

|

32 громадським організаціям Львова буде надано фінансову допомогу на загальну суму 443 тисячі 746 гривень. Як повідомив Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства ЛМР, громадські організації, які перемогли в конкурсі, не платитимуть за оренду приміщень.

В управління «Секретаріат ради» ЛМР надійшло всього 46 листів-звернень від громадських організацій. Спеціально створена комісія міської ради приймала рішення за критеріями важливості їх діяльності, цільового використання орендованого приміщення, джерелами фінансування тощо.

Під час перевірок з’ясувалося, що деякі організації надавали своє приміщення в суборенду приватним підприємцям. Наприклад, у приміщені Фонду св. Володимира було розміщено стоматологічний кабінет, а в Галицькому районному об’єднанні «Просвіта» – кредитна спілка. Цим та іншим учасникам конкурсу відмовили в пільгах.

Загалом у бюджеті Львова на 2007 рік передбачено 650 тис. грн на фінансову підтримку громадських організацій. Залишок коштів планують використати на реалізацію проектів громадських організацій у рамках проведення другого етапу конкурсу соціально-культурних проектів, що його буде оголошено у вересні 2007 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.