ОСТАННІ НОВИНИ

22 львівські родини отримають пільговий молодіжний кредит на житло

|

Комісія молодіжної політики, спорту та оздоровлення спільно з представниками Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву визначила список позичальників, яким цього року нададуть пільгові молодіжні кредити на житло. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначив секретар комісії молодіжної політики Валерій Веремчук, першочерговою умовою для отримання кредиту була платоспроможність позичальників, яка визначається нормативними актами та постановами Кабінету Міністрів України. Окрім того, при визначенні претендентів на отримання пільгового кредиту на житло, враховували: граничний вік людей, які є кандидатами на отримання кредиту; тривалість перебування на обліку у Фонді сприяння молодіжному житловому будівництву та соціальну потребу позичальників.

Кредити отримають родини, в яких одному з членів сім’ї цього року виповниться 36 років і які мають двоє та більше дітей. Серед цьогорічних позичальників, які отримають кредит є родини, що мають більше ніж троє дітей та перебувають на обліку у Фонді більше 4-ох років.

Загалом на молодіжне пільгове кредитування у міському бюджеті цього року передбачено 3 мільйони 500 тисяч гривень. Комісія молодіжної політики рекомендувала на розгляд виконавчого комітету список позичальників із 22 сімей.

Щоправда, у Фонді зареєстровано ще понад 2 тисячі родин, які також потребують пільгового молодіжного кредиту. За словами Валерія Веремчука, комісія молодіжної політики ініціюватиме виділення земельних ділянок під молодіжне будівництво. Це дозволить суттєво зменшити собівартість квадратного метра житла.

Комісія молодіжної політики рекомендувала виконавчому комітету затвердити список на найближчому засіданні виконкому, що відбудеться 20 липня 2007 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.