ОСТАННІ НОВИНИ

Аварія під Ожидовим загрози населенню не несе - Дідух

|

Наслідки аварії, яка сталася біля Ожидова, наразі загрози населенню не несуть. Принаймні саме в цьому запевняє перший заступник начальника ГУ МНСУ у Львівській області Іван Дідух. Про це він повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції.

За його словам, сьогодні на місці події у посиленому режимі працюють працівники підрозділів МНС, які контролюють ситуацію.

Що ж до так званої «жовтої хмари», яка утворюється на місці згарища, то Іван Дідух запевнив, що це лише «продукти згорання». І вони шкоди населенню не несуть.

«Про те, що говорять жовта хмара, біла хмара – це просто продукти згорання, які протягом дня один-два рази піднімаються в повітря. Але це дуже маленька кількість. Коли екологи беруть проби, вони кажуть, що в повітрі ніяких шкідливих речовин не виявляється», – наголосив заступник начальника ГУ МНСУ у Львівській області.

Водночас, за словами прокурора області Анатолія Пришка, сьогодні, на жаль, чітко визначеної території забруднення немає. Достеменну інформацію про речовину і засоби боротьби з нею буде відомо від фахівців з Казахстану, які вже прибули на місце події. Вже є три спеціалісти з генпрокуратури, які працюватимуть над визначенням того, чи є потреба евакуювати людей. Однак конкретних висновків наразі дати ніхто не може. Посадовцеві просять почекати.

Пожежу було ліквідовано вчора, о 22 годині 29 хвилин вечора. Сьогодні на місце аварії безперервно подаються струмені води з піноутворювачем, що перешкоджають потраплянню фосфору на зовні, де він, при контакті з гарячим повітрям, загоряється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.