ОСТАННІ НОВИНИ

Поляки пропонують допомогу Львівщині

|

Польща готова надати допомогу у ліквідації наслідків аварії, що сталася 16 липня на Львівщині. У польському Міністерстві довкілля заявили що, якщо українська сторона звернеться за допомогою, Польща готова допомогти.

«Завжди можна скерувати наприклад експертів, навіть з Міністерства охорони навколишнього середовища, які знаються на ліквідації наслідків хімічних забруднень. Це масштабні акції, які пов’язані з усуненням шару забрудненої землі та знешкодженням отруйних речовин», – заявив заступник міністра довкілля Марек Галіняк.

Він також сказав, що польські служби ведуть постійний моніторинг, чи катастрофа не несе негативних наслідків для Польщі.

Тим часом польські пожежники у Жешуві вже заявили про свою готовність взяти участь у рятівній акції у Буському районі Львівської області

Як розповів капітан Піотр Фурман з Підкарпатської державної пожежної служби у Жешуві, офіцер, відповідальний за контакти з Україною, двічі безрезультатно дзвонив до Львова. За третім разом йому вдалося встановити контакт. У відповідь він почув, що українці відмовляються від допомоги, повідомляє Радио «Свобода».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.