ОСТАННІ НОВИНИ

Близько 35 жінок щомісяця потерпають від насильства у сім’ї

|

Щомісяця у середньому 17-35 жінок зі Львова та області, які потерпають від насильства у сім’ї, звертаються до Західноукраїнського центру “Жіночі перспективи” за юридичною чи соціально-психологічною консультацією. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

З них 10-12 жінок звертаються до Центру за скеруванням правоохоронних органів, бюро судово-медичної експертизи, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За інформацією Департаменту громадської безпеки МВС України, на обліку за насильство у сім ’ ї перебувають 2346 осіб. Лишень протягом останніх 8 місяців минулого року на облік у Львівській області було поставлено 1574 особи. За цей же період було винесено 1129 офіційних попереджень за вчинення насильства у сім’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *