ОСТАННІ НОВИНИ

Облрада займеться відродженням легкої атлетики

|

Постійна депутатська комісія з питань культури, духовного відродження та туризму у Львівській обласній раді на найближчому засіданні сесії ініціюватиме звернення до МВС, Міносвіти та Львівської міської ради. Як повідомив член комісії Олег Немчінов, у ньому облрада проситиме сприяння у відродженні легкої атлетики на Львівщині.

За словами Олега Немчінова, у Львівській області склалася достатньо серйозна проблема з легкою атлетикою, точніше, з відсутністю спеціалізованих легкоатлетичних споруд. «В області є тільки два стадіони – Львівського державного інституту фізичної культури та спортивного товариства «Динамо», які пристосовані для легкоатлетичних змагань. І це тільки для бігових видів спорту», – пояснив Олег Немчінов.

Тому комісія пропонує, щоб Львівська міська рада, Міносвіти та Міністерство внутрішніх справ, у підпорядкуванні яких стадіони Львівщини, врахували потреби легкої атлетики під час підготовки споруд до чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012».

«Обласна рада чи адміністрація не мають у своїй власності жодної спортивної споруди. Вони або Львівської міської ради, або двох спеціалізованих міністерств. Усі ці стадіони так чи інакше буде залучено до «Євро-2012», тому ми проситимемо, щоб під час їх підготовки враховували необхідність відродження на них легкоатлетичних секторів», – сказав Олег Немчінов.

За його словами, на Львівщині з 22 легкоатлетичних видів спорту займаються лише п’ятьма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...